O firmie

Alfa Investment to firma o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim.

Założona w 2002 roku w Toruniu działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zajmuje się również szeroko pojętym doradztwem - skutecznie rozwiązujemy nawet najtrudniejsze zlecenia.

Z niegasnącym entuzjazmem zajmujemy się pomocą w zakupie, najmie i wynajmie mieszkań, domów, działek budowlanych, gruntów komercyjnych, lokali handlowych i usługowych.
Dzięki podzielonym rolom naszych Doradców wyspecjalizowaliśmy się zarówno w luksusowych apartamentach jak też niedrogich kawalerkach oraz lokalach mieszkalnych plasujących się w segmencie ekonomicznym.

Znamy wszystkie tajniki zarówno rynku pierwotnego jak i wtórnego.
Z równym powodzeniem realizujemy też transakcje sprzedaży działek budowlanych, hal, jak i gruntów komercyjnych.

Działalność naszej agencji nie ogranicza się wyłącznie do miasta Torunia, doskonale radzimy sobie także na rynku ościennym.

Największym kapitałem naszej firmy są pracownicy. Zespół doradców Alfa Investment to grupa fachowców z ogromnym doświadczeniem, podzielona na specjalizacje, świetnie poruszająca się na we wszystkich gałęziach rynku nieruchomości.

Jesteśmy aktywnymi uczestnikami rynku nieruchomości – dlatego też potrafimy dobrać, doradzić najkorzystniejsze rozwiązania dla naszych klientów.
Nasi doradcy przeprowadzą Państwa przez kredyt hipoteczny, rzeczoznawcę, notariusza, a także załatwią wszelkie sprawy formalno-prawne związane z nabywaną nieruchomością.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.