1 400 000 PLN (6 087 PLN / m2)

Zjawiskowa nieruchomość - Zamek Bierzgłowski

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Zamek Bierzgłowski, Piastowska

Kontakt z agentem: ALFA INVESTMENT Nieruchomości Doradztwo Finanse
Opis nieruchomości

Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miejscowości - Zamek Bierzgłowski - odległość od toruńskiego osiedla Wrzosy - Leśna Polana to 12 km - drogą bez korków. Ta pod toruńska wieś wyróżnia się bogatą historią - znajduje się tutaj jedna z najstarszych obronnych budowli krzyżackich - gotycki zamek. Ponadto teren ten charakteryzuje się pięknymi i malowniczymi miejscami - przez tą miejscowość przebiegają aż cztery szalki turystyczne. Spacerując tym zielonym szlakiem, nagle ujrzymy rzadko spotykaną w tej okolicy formę terenu - głęboki, tajemniczy jar porośnięty z obu stron gęstym lasem mieszanym (wąwóz Leszcz) i to właśnie z tym miejscem graniczy prezentowana nieruchomość. Jest to niewątpliwie unikalne miejsce.
Działka ta z pewnością ma charakter rezydencjonalny. Podzielona jest na strefy i niesamowicie zagospodarowana.Charakter tej nieruchomości, jej położenie zasługują na słowa uznania. Dopełnieniem działki z pewnością jest też posadowiony na niej dom. Rozłożysty, wygodny, parterowy -bez barier architektonicznych, skupiający życie mieszkańców na jednym poziomie.
Wykonany został w sposób profesjonalny z wyjątkową dbałością o jakość budowli.Jego wnętrze charakteryzuje się zaś wysoką funkcjonalnością, klasycznym i ponadczasowym stylem wykończenia.
Jest to naprawdę nietuzinkowa i wyjątkowa oferta nieruchomości, które kryje w sobie jeszcze dużo więcej atutów aniżeli te zawarte w opisie. Dlatego też serdecznie zapraszam na prezentację na której przekażę więcej informacji.

Mapa
Kontakt z agentem

ALFA INVESTMENT Nieruchomości Doradztwo Finanse

Paweł Dawidowicz
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.