835 000 PLN (4 639 PLN / m2)

Zjawiskowy bliźniak Wrzosy

Dom (Bliźniak) na sprzedaż,
Toruń, Hiacyntowa

Kontakt z agentem: ALFA INVESTMENT Nieruchomości Doradztwo Finanse
Opis nieruchomości


Toruńska dzielnica Wrzosy z racji niskiej zabudowy i bliskości lasów cieszy się popularnością wśród inwestujących w nieruchomości. Dziś proponuje Państwu nieruchomość niepowtarzalną - prawdziwą rzadkość! Jest to połowa tzw. bliźniaka, położonego w samym sercu osiedla Wrzosy - w dogodnym pod względem komunikacyjnym miejscu. Jest to dom zbudowany na narożnej działce - dzięki czemu jego projekt znacznie odbiega od innych domów tego typu, co szczególnie widać po okalających tą nieruchomość tarasach o łącznej powierzchni - 35 m2 !!!.
W piętrowym budynku z płaskim dachem (brak skosów) zbudowanym w latach osiemdziesiątych XX wieku pomieszczenia usytuowane są na trzech poziomach. Centralnym punktem jest salon z kominkiem z wyjściem na taras. W podpiwniczeniu budynku znajdują się dwa niezależne garaże oraz małe mieszkanie typu "kawalerka" z niezależnym wejściem. Ogrzewanie i ciepłą wodę zapewnia własna kotłownia na gaz lub węgiel.
Stan domu oceniam jako dobry. Do tej pory był cały czas zamieszały, wszelkie naprawy, konserwacje i remonty wykonywane były na bieżąco. Jest to z pewnością dobra i solidna baza do dalszego remontu czy modernizacji. Potencjał tej nieruchomości jest tak duży, że wręcz niemierzalny.
Podpierając się moim wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości twierdzę, że ta nieruchomość zasługuje na miano "nieruchomości zjawiskowej". Bez wątpienia jest to rzadkość na rynku toruńskim.
Nie zachęcam lecz szczerze polecam - na drugą taką nieruchomość trzeba będzie czekać bardzo długo...

 

 

Mapa
Kontakt z agentem

ALFA INVESTMENT Nieruchomości Doradztwo Finanse

Paweł Dawidowicz
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.