555 000 PLN (9 250 PLN / m2)

Os. Sztuk Pięknych, ogród 80m2 !!!

Mieszkanie na sprzedaż,
Toruń, Juliana Fałata

Kontakt z agentem: ALFA INVESTMENT Nieruchomości Doradztwo Finanse
Opis nieruchomości

Podpierając się moim wieloletnim doświadczeniem mogę śmiało stwierdzić, że jest to jedno z najatrakcyjniej położonych mieszkań jakie do tej pory widziałem.
Ten apartament znajduje się na Osiedlu Sztuk Pięknych, które to uchodzi za najbardziej prestiżowe w Toruniu. Zagospodarowanie terenu, utrzymanie zieleni, części wspólnych i czystość to prawdziwy majstersztyk. Już przy pierwszym spacerze po tym pięknym osiedlu widać ogromną dbałość Wspólnoty o wspólne dobro. Z faktów: teren jest zamknięty, bezpieczny, monitorowany, chroniony i systematycznie patrolowany.
Lokal znajduje się w cichej, środkowej części osiedla, w prestiżowym niskim budynku. Oczywiście w bloku zainstalowano cichobieżną windę.
Dużym atutem jest bez wątpienia ogród o powierzchni około 80m2 okalający całe mieszkanie. Do lokalu przynależy jedna z nielicznych komórek lokatorskich, a ponadto istnieje możliwość zakupu wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym.
Mieszkanie wykończone zostało w wysokim standardzie (rewelacyjna stolarka, wysokiej klasy podłogi), jest bardzo ładne i zadbane. Przez wzgląd na aktualne przeznaczenie może wymagać nowej aranżacji.
Z wielką przyjemnością zaprezentuję wszystkie atuty tej oferty podczas spotkania. Zapraszam do kontaktu.

Mapa
Kontakt z agentem

ALFA INVESTMENT Nieruchomości Doradztwo Finanse

Paweł Dawidowicz
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.