435 000 PLN (6 797 PLN / m2)

Piękne mieszkanie, blisko UMK, 6800/m2.

Mieszkanie na sprzedaż,
Toruń, Mikołaja Reja

Kontakt z agentem: ALFA INVESTMENT Nieruchomości Doradztwo Finanse
Opis nieruchomości


Prezentuję Państwo mieszkanie, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. W mojej ocenie jest to jedna z najlepiej skalkulowanych ofert nieruchomości na rynku - cena ofertowa na poziomie 6800 zł/m2 za taki dobry standard w tej lokalizacji jest nie lada gratką!

Mieszkanie położone jest w ładnym, kameralnym budynku w okolicach ul. Gagarina. Blok oddalony od ruchliwej ulicy, posiada ładną elewację (budynek po termomodernizacji).
Rozkład mieszkania w mojej ocenie jest również idealny - wszystkie pomieszczenia o słusznej przestrzeni - z wejściem bezpośrednio z korytarza, wystawa okien dwustronna.
Mieszkanie zostało wyremontowane zgodnie z ponadczasowym projektem. Jakość wykończenia prezentuje najwyższą jakość, a stan zużycia  - praktycznie zerowy - lokal nie wykazuje widocznych śladów użytkowania. Nie wymaga oczywiście żadnego wkładu finansowego. We wszystkich oknach zainstalowane zostały zewnętrzne rolety antywłamaniowe ze sterowaniem radiowym. W cenie pozostają stałe elementy wyposażenia. Właściciele dopuszczają sprzedaż wraz z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem.
Podsumowując: Jeśli patrząc na zdjęcia uznaliście Państwo, że mieszkanie jest atrakcyjne (w co nie wątpię) to gwarantuję, że rzeczywistość Was nie rozczaruje, a ja z przyjemnością zaprezentuję to piękne mieszkanie.

Wirtualny spacer po nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

ALFA INVESTMENT Nieruchomości Doradztwo Finanse

Paweł Dawidowicz
Nieprawidłowy adres E-mail