1 497 000 PLN (4 339 PLN / m2)

Wolnostojący dwurodzinny - Stawki Południowe!

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Toruń, Perkoza

Kontakt z agentem: ALFA INVESTMENT Nieruchomości Doradztwo Finanse
Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę. Miejsce, w którym położona jest przedmiotowa rezydencja cechuje się prestiżowym usytuowaniem, znakomitym sąsiedztwem, idealną komunikacją i przede wszystkim ciszą oraz dobrą jakością okolicznego powietrza (mikroklimat idealny dla alergików). Działka położona na końcu drogi, skraju osiedla i graniczy bezpośrednio z lasem, który nie stanowi własności prywatnej. Pod względem lokalizacyjnym jest to bez wątpienia TOP naszego miasta - nie sposób znaleźć negatywne aspekty tego miejsca.
Budynek wzniesiony został według indywidualnego projektu, stylem nawiązującym do tradycyjnej zabudowy dworkowo- pałacowej. Z założenia miał służyć do komfortowego zamieszkiwania dwóch rodzin bądź rodziny dwupokoleniowej. Jednak potencjał tej nieruchomości jest znacznie większy aniżeli tylko ten jeden sposób użytkowania (może zostać podzielony na dwie odrębne nieruchomości bądź scalony jako obszerna rezydencja.
Nieruchomość budowana była jako rodzinny dom docelowy bez pośpiechu i z użyciem wysokojakościowych materiałów. Jedna część została zamieszkała kilka lat temu, a druga tylko wykończona. Styl w jakim zaaranżowano przestrzeń zasługuje na miano ponadczasowego.Na terenie posesji zbudowany został  też wolnostojący garaż wraz z kotłownią wyposażoną w ekonomiczny piec.
Uważam, że nieruchomość ta posiada ogromny potencjał i realnie skalkulowaną cenę. Ja natomiast z ogromną przyjemnością zaprezentuję Państwu tą nieruchomość.
Oferta "na wyłączność" - oglądanie w obecności brokera po wcześniejszym umówieniu się. Zapraszam serdecznie.

Wirtualny spacer po nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

ALFA INVESTMENT Nieruchomości Doradztwo Finanse

Paweł Dawidowicz
Nieprawidłowy adres E-mail