630 000 PLN (3 159 PLN / m2)

Obrowo, Sosnowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Obrowo, Sosnowa

Kontakt z agentem: ALFA INVESTMENT Nieruchomości Doradztwo Finanse
Opis nieruchomości

Jeżeli chcesz zamieszkać w miejscu spokojnym , wolnym od miejskiego zgiełku, z dala od ruchliwej szosy, to polecam Ci dom w Obrowie. Jego położenie gwarantuje ciszę i bezpieczeństwo. Po drugiej stronie ulicy rozciąga się las mieszany. W pobliżu jest boisko sportowe. Z domu prowadzi bezpieczna droga do szkoły.

Parterowy budynek składa się z:
salonu,
kuchni,
dużej sypialni,
3 mniejszych sypialni
holu,
2 toalet.
Integralną częścią jest duży garaż. Całość  to łącznie 199,40 m2.  Popołudnia możesz spędzać w rodzinnym gronie lub z przyjaciółmi na przylegającym do domu tarasie. Ciekawym uzupełnieniem otoczenia  jest stylowa altanka. Na działce o powierzchni 809 m2  posadzone są drzewa owocowe oraz krzewy ozdobne.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, to z przyjemnością odpowiem na dodatkowe pytania oraz zaproponuję jej obejrzenie w dogodnym dla Ciebie czasie.

Mirosław Rydzyński, tel. 514-002-658  m.rydzynski@alfa-investment.pl

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Paweł Dawidowicz, licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami 7432 Andrzej Pamin, licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami 1145 UWAGA!!! BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. WSPÓŁPRACUJEMY Z WIELOMA BANKAMI. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Więcej ofert na:  www.alfa-investment.pl ZAPRASZAMY!

Mapa
Kontakt z agentem

ALFA INVESTMENT Nieruchomości Doradztwo Finanse

Mirosław Rydzyński
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.